KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14077135
nr 1407 7135
Kurt Ehrefelt
(1921-2010), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 44, Karoliner. Olja på duk, 65x82, yttermått inklusive ram: 85x102 cm
Kurt Ehrefelt, svensk bildkonstnär född 1921, död 2010.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:41:28
300 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)